Napisane przez: liberalezeitung | Czwartek, 24 stycznia 2008

Dezinformacja opinii publicznej, czyli jak to robi NK

Cicha i spokojna noc na ulicach Wiednia. Wbrew zapowiedziom komunistycznych sił pod przewodnictwem Daniela Maksymowa, a także wspierającego je Niecodziennika ostatnia noc upłynęła tak, jak każda inna. Nie zanotowano ogłaszanych hucznie wystąpień ludu, ani protestów mieszkańców stolicy, czy innych regionów kraju.

Zdaniem „Twórcy i Odtwórcy” kilka tysięcy rebeliantów udał się pod Schönbrunn, gdzie mieli rozmawiać z Monarchą. Problem jest tylko jeden: jak wszystkim dobrze wiadomo Schönbrunn to letnia rezydencja Franciszka Józefa. Jeśli moja pamięć nie szwankuje, to mamy styczeń, czyli zimę, a więc (tu podpowiedź dla „Twórcy i Odtwórcy”) Monarcha jest w Hofburgu. Wniosek: przedstawione w Niecodzienniku Krytycznym wydarzenia NIE miały miejsca. Gazeta, która miała być tą jedyną prawdziwą, po raz kolejny została przyłapana na kłamstwie. Brednie, jakie redaktor naczelny raczy wypisywać, są fikcją i to co najmniej literacką.

Możliwe jest tylko jedno wytłumaczenie: „Twórca i Odtwórca” zamieszkuje stację metra, gdzie codziennie przewija się tysiące ludzi.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: