Napisane przez: liberalezeitung | Piątek, 25 stycznia 2008

Konkurs – Dureń Miesiąca

Gazeta Liberal eZeitung w odpowiedzi na zdarzenia, które miały miejsce w mijającym miesiącu, postanowiła ustanowić nagrodę DURNIA MIESIĄCA, dla osoby, firmy lub instytucji, która najbardziej zabłysła intelektem i nietylko. Konkurs trwa do 31. stycznia br.

W miesiącu styczniu, nominowani są:

1. Daniel Maksymow – za niepoważne zachowanie, spisek i zamach stanu bez planu na przejęcie władzy, urojony „głodny naród” oraz „marsz na Wiedeń”, który nie miał miejsca.

2. Twórca i Odtwórca – za brak jakichkolwiek pochamowań w tym co robi, bezczelność, chamstwo, zuchwalstwo, upierdliwość oraz gonienie za tanią sensacją, w którą sam się wplątał oraz za to, że pewnie sam stworzy konkurs o podobnej nazwie.

Na głosy czekamy w postaci komentarzy pod  newsem. Można oddać tylko jeden, więc dobrze się zastanów. Jedna z osób, która poprawnie wytypuje zwycięzcę, otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 150kr. Powodzenia.

PS. Do Twórcy i Odtwórcy 

W przeciwieństwie do Niecodziennika, my krytykujemy, nie zwalczamy, wykazujemy się inwencją twórcą, nie snobizmem, publikujemy, nie cenzurujemy. Pozdrowienia:)


Responses

  1. Daniel Maksymow

  2. Twórca i Odtwórca

  3. Daniel Maksymow

  4. Daniel Maksymow

  5. Zmiana – Twórca i Odtwórca.

  6. Uzasadnienie: jestem wzruszony faktem, iż typowany na Durnia Miesiąca Twórca i Dotwórca czy jak mu tam, uznał, iż jednak jestem człowiekiem ;-).


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Kategorie

%d blogerów lubi to: